رباتیک و تکنولوژی

5/5 - (46 امتیاز)

رباتیک و تکنولوژی

جدیدترین‌ها

جاروبرقی رباتی و پسر بچه

۹ جاروبرقی رباتی بی‌نظیر

جاروبرقی رباتی، دستگاه خودکاری برای تمیز کردن سطوح مختلف منزل از جمله کف، فرش و موکت است. این دستگاه با استفاده از حسگرها، دوربین‌ها و الگوریتم‌های هوشمند، به صورت خودکار فضاهای داخل خانه را تمیز میکند. به عنوان یک دستگاه خودکار، جارو برقی رباتی برای کاهش زمان، هزینه‌ها و انرژی مورد نیاز برای تمیز کردن خانه استفاده می‌شود.

ادامه مطلب...
بهترین ابزارهای هوش مصنوعی

۱۰ ابزار هوش‌مصنوعی خفن مثل Chat GPT

هرچند که پیدایش هوش‌مصنوعی به سال‌های خیلی دور بر می‌گردد اما اخیراً رشد چشم گیری داشته و حضورش در زندگی ما پر رنگ‌تر شده است. با کمک این ۱۰ ابزار هوش‌مصنوعی کارهای تکراری و سخت را که زمان زیادی طول می‌کشند، به آسانی و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

ادامه مطلب...
ربات پپر در ایران

ربات Pepper در ایران

ربات انسان‌نمای پپر به کمک تیم مهندسین پیشروباتی، فارسی حرف زدن را یاد گرفته و الان میتونه علاوه بر ۱۷ زبان زنده‌ی دنیا، فارسی هم صحبت کنه. برای همین تصمیم گرفتیم که در ادامه، داستان ورود پپر به ایران و فارسی صحبت کردنش رو تعریف کنیم.

ادامه مطلب...
10 ربات صنعتی برتر در جهان

10 ربات صنعتی برتر

هدف از ساخت ربات های صنعتی، کمک به انسان ها در انجام کارهای سخت،دقیق، خطرناک و تکراری است. در این مطلب به معرفی ۱۰ ربات صنعتی می پردازیم که در این ماموریت بیشترین موفقیت را داشته اند.

ادامه مطلب...
۱۰ ربات پیشرفته و خاص

۱۰ ربات پیشرفته و خاص

بهترین ربات‌های جهان در سال ۲۰۲۲ را برای شما پیدا کردیم و آنها را بر اساس توانمندی و تکنولوژیهای به کار رفته در آنها، دسته بندی کرده‌ایم. بعد از خواندن این مطلب از پیشرفت صنعت رباتیک شگفت‌زده خواهید شد.

ادامه مطلب...
انیمیشن‌های رباتی

۱۸ انیمیشن رباتی که نباید از دست بدهید​

انیمیشن رباتی جذاب‌ترین موضوع در انیمیشن‌ها است. درحالی که ربات‌های شرور وجود دارند که زندگی انسان‌ها را به خطر بیاندازند، ربات‌هایی نیز هستند که با انسان‌ها دوست می‌شوند و در برابر نیروهای اهریمنی از آدم‌ها محافظت می‌کنند.

ادامه مطلب...
دستیار رباتی pepper

۸ ربات شخصی بسیار جذاب​

ربات شخصی شامل گونه‌های مختلفی از جمله دوست رباتی، خدمتکار رباتی و دستیار رباتی است. اینگونه از ربات‌ها بعد از ربات‌های انسان‌نما جزو یکی از محبوب‌ترین گونه‌های ربات‌ها به شمار می‌آیند. در ادامه ما بهترین ربات‌های شخصی را معرفی می‌کنیم.

ادامه مطلب...

7 بازوی آشپز رباتی شگفت انگیز

7 بازوی رباتیک آشپز شگفت انگیز بازوی آشپز رباتیک چیست؟ بازوهای آشپز، نوعی بازوی رباتیک هستند که توسط سازنده آن برنامه‌نویسی ‌می‌شوند تا عملکردی مشابه دست‌های انسان در هنگام آشپزی داشته باشند. این بازوها ممکن است به تنهایی کار کنند

ادامه مطلب...

موش رباتی SQuRO

موش رباتی SQuRo ایده‌ی ساخت ساختمانی را در نظر بگیرید که ریزش کرده است و راهی برای ورود به آن وجود ندارد. چگونه می‌توان موقعیت را ارزیابی کرد؟  لوله‌ای در زیر زمین در نظر بگیرید که نشتی دارد. چگونه می‌توان

ادامه مطلب...

مطالب تصادفی

Generic filters
فقط نتایج دقیق

کلاس‌های آموزشی