۹ جاروبرقی رباتی بی‌نظیر

4.6/5 - (19 امتیاز)

۹ جاروبرقی رباتی بی‌نظیر

جاروبرقی رباتی و پسر بچه

در این مقاله به بررسی ۹ جاروبرقی رباتیک بی‌نظیر از شرکت‌های معتبر و با سابقه می‌پردازیم. همه‌ی این جاروبرقی‌ها به خاطر داشتن قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاص خود، برای تمیز کردن محیط داخلی خانه بسیار مناسب هستند اما پیش از هر چیزی به معرفی کوتاهی از این جارو برقی‌ها می‌پردازیم.

جاروبرقی رباتی چیست؟

جاروبرقی رباتی

جاروبرقی رباتیک، نوعی جاروبرقی خاص با قابلیت تمیزکاری خودکار است که با استفاده از الگوریتم‌های مختلف و حسگرهایی مانند لیزر اسکنر و سنسور تشخیص مانع نقشه‌ی خانه را اسکن کرده و کف خانه شما را تمیز می‌کند.

۱- جاروبرقی رباتیک iROBOT

جاروبرقی رباتی

۶ قابلیت اصلی جاروبرقی رباتی Roomba i7 plus

۱- کنترل از راه دور: با استفاده از اپلیکیشن موبایلی مخصوص شما می‌توانید دستورات خودتان را به ربات ارسال کنید.
۲- پشتیبانی از فرمان صوتی: زمانی که به ربات نزدیک باشید می‌توانید برخی از فرمان‌های از پیش تعیین شده را به ربات بگویید.
۳- استفاده از فیلتر HEPA: این فیلتر می‌تواند هوای اطراف جارو برقی را از ذرات بزرگتر از ۰.۳ میکرون پاکسازی کند.
۴- قابلیت تمیز کردن سطوح مختلف: به خاطر داشتن ابزار مختلف این جارو برقی می‌تواند سطوح مختلف مثل سنگ، موکت و فرش را تمیز کند.
۵- نقشه برداری کامل خانه و تشخیص فضاهای کثیف و مشخص کردن فضا‌های تمیز شده.
۶- استفاده از تکنولوژی clean base: هربار که مخزن جارو پر می‌شود به صورت خودکار به محل شارژ برمی‌گردد و مخزن را بدون دخالت انسان، خالی می‌کند.

۲- جاروی رباتیک Neato Robotics

جارو برقی رباتی neato Robotics

۶ قابلیت اصلی جاروی رباتیک Botvac D7 Connected

۱- نقشه‌کشی و مسیریابی دقیق: با استفاده از فناوری Neato’s LaserSmart، این جاروبرقی رباتیکی قادر به ایجاد یک نقشه‌ی دقیق از فضای خانه است.

۲- قابلیت اتصال به Wi-Fi: با استفاده از اپلیکیشن Neato می‌توانید به راحتی تنظیمات ربات را تغییر داده و از راه دور Botvac D7 Connected را کنترل کنید..

۳- قابلیت پاک‌کردن مایعات: Botvac D7 Connected به خاطر داشتن یک برس و دو مخزن جداگانه برای گرد و خاک و مایعات، می‌تواند هر نوع آلودگی و کثیفی را از روی سطوح پاک‌کند.

۴- فرمان صوتی: می‌توانید با استفاده از دستورات صوتی Botvac D7 Connected را به سادگی کنترل کنید.

۵- توانایی شناسایی فرش‌: این جاروبرقی رباتیکی فرش‌ها را تشخیص داده و برای پاک‌کردن آن‌ها از حالت اختصاصی Turbo استفاده می‌کند.
۶- قابلیت تمیز کردن مداوم: در صورتی که باتری در حین کار به اتمام برسد، Botvac D7 Connected به طور خودکار به استند شارژ برمی‌گردد و پس از شارژ کامل تمیز کردن را از جایی که بود ادامه می‌دهد.

جاروبرقی‌های رباتیکی دانش‌آموزان پیشروباتی

۳- جاروبرقی رباتیک EcoVacs Robotics

جاروبرقی رباتی deebot

۶ قابلیت اصلی جاروی رباتیک Deebot N8 Pro Plus

۱- مجهز به دوربین دوگانه و سامانه نقشه‌برداری: با استفاده از دوربین‌های بالا و پایین، این ربات می‌تواند نقشه‌ی محیط را با دقت بسیار بالا بکشد و بهترین مسیر برای تمیز کردن را پیدا کند.
۲- توانایی شناسایی فرش‌های پرز بلند: این ربات توانایی شناسایی پرزهای بلند فرش را دارد و به‌طور خودکار قدرت مکش را بیشتر کرده تا اینگونه سطوح را بهتر تمیز کند.
۳- سیستم شناسایی اجسام: این ربات اجسام را تشخیص داده و می‌تواند از برخورد با اجسام مختلف از جمله مبلمان، دیوارها، پنجره‌ها و… جلوگیری کرده تا خودش و اجسام اطرافش آسیب نبینند.
۴- قابلیت کنترل از راه دور: با استفاده از اپلیکیشن مخصوص خود، کاربر می‌تواند این ربات را از راه دور کنترل کند و ربات را به صورت دستی تنظیم کند.
۵- قابلیت شارژ مجدد خودکار: این ربات با توجه به شارژ باقیمانده خود، به‌صورت خودکار به محل شارژ بر می‌گردد و پس از شارژ کامل کارش را ادامه می‌دهد.
۶- قابلیت کنترل صدای جاروبرقی است: با این قابلیت، کاربر می‎تواند صدای جاروبرقی را به صورت دستی تنظیم کند.

۴- جاروبرقی رباتی Shark Ninja

جاروبرقی رباتی sharkninja

۶ قابلیت اصلی جارو برقی رباتیک iQ Robot Self-Empty XL

۱- سیستم خودتمیز شونده: این جاروبرقی رباتی مجهز به یک سیستم شستشوی داخلی است که به وسیله‌ی آن ربات می‌تواند پس از اتمام عملیات جارو زدن، ابزار و مخزن زباله‌اش را به صورت خودکار تمیز کند.

۲- نقشه‌برداری دقیق: این ربات می‌تواند نقشه‌ای دقیق از فضای داخلی خانه شما ایجاد کند و از آن برای جلوگیری از برخورد با اشیاء و مانع‌ها در طول جارو کردن استفاده کند.
۳- قابلیت کنترل از راه دور: این ربات یک اپلیکیشن اختصاصی دارد که به کمک آن می‌توانید ربات را از راه دور کنترل کرده و برنامه‌ریزی کنید.
۴- فیلتر HEPA: این جارو برقی رباتیک با استفاده از فیلتر HEPA می‌تواند گرد و غبار و ذرات ریز را فیلتر کرده و هوای خانه را تمیز کند.
۵- قابلیت شارژ خودکار: iQ Robot دارای قابلیت شارژ خودکار است و می‌تواند به‌طور خودکار به محل شارژ خود بازگردد و شارژ شود.

۶- سیستم شناسایی سطوح: با این قابلیت قادر به تشخیص نوع سطح و تنظیم برنامه‌ی مناسب با آن برای پاک‌کردن بهتر می‌باشد.

۵- جاروی رباتیک Eufy

جاروبرقی رباتی ایوفی

۶ قابلیت اصلی جاروبرقی رباتی RoboVac L70 Hybride

۱- قابلیت تشخیص نوع سطح: Robovac L70 Hybrid با استفاده از حسگرهای خود، توانایی تشخیص نوع سطح مثل فرش، سنگ و سرامیک را دارد.

۲- نقشه‌برداری ویژه: این ربات دارای سامانه نقشه‌برداری پیشرفته‌ای است که با استفاده از آن نقشه‌ی فضای منزل را ترسیم می‌کند.

۳- مخزن بزرگ 2.5 لیتری: مجهز به مخزنی با ظرفیت 2.5 لیتر، برای جمع‌آوری گرد و غبار و سایر ذرات است.

۴- موتور قدرتمند: موتور Robovac L70 Hybrid توانایی مکش ۲۲۰۰ پاسکال را دارد که به همراه سیستم جذب قدرتمند، به راحتی گرد و غبار، موی حیوانات خانگی و سایر ذرات را از روی سطح پاک می‌کند.
۵- کنترل صدا: با کمک اپلیکیشن موبایل EufyHome، علاوه بر اینکه می‌توانید جاروبرقی را کنترل کنید می‌توانید میزان صدای آن را نیز تغییر دهید.
۶- شارژ اتوماتیک: هنگامی که باتری این ربات کم شود، به‌صورت خودکار به ایستگاه شارژ بازمی‌گردد و بعد از شارژ کامل، به کار خود ادامه می‌دهد.

۶- جاروبرقی رباتیک Xiaomi

جارو برقی رباتیک شیائومی

۶ قابلیت اصلی جاروی رباتیک Mi Robot Vacuum Mop Pro

۱- ترکیبی از مکش و برس‌های جمع کننده‌ی گرد و خاک: جاروبرقی رباتیک شیائومی به خاطر قدرت مکش بسیار بالا و طراحی خاص برس‌های جمع‌آوری زباله عملکرد مناسبی در تمیز کردن سطوح پرزدار دارد.
۲- پشتیبانی از فرمان صوتی: می‌توانید با استفاده از کنترل صوتی، جارو برقی را به راحتی کنترل کنید. به عنوان مثال می توانید با ربات صحبت کرده و بگویید یک اتاق خاص را جارو کند.

۳- سامانه نقشه برداری لیزری: این جارو برقی با استفاده از سامانه نقشه برداری لیزری، محیط پیرامون خود را به دقت بالایی اسکن می‌کند.

۴- سیستم شناسایی جنس سطح: این جارو برقی با استفاده از سیستم شناسایی جنس سطح، با توجه به نوع زمین، تنظیمات خود را تغییر می‌دهد و بهترین عملکرد در آن سطح را برنامه‌ریزی می‌کند.
۵- مخزن آب هوشمند: با داشتن مخزن آب هوشمند، این جاروبرقی می‌تواند به صورت خودکار هم جارو کند و هم طی بکشد.
۶- کنترل از راه دور: این جاروبرقی را می‌توان با استفاده از نرم‌افزار مخصوص و ارتباط وای‌فای از راه دور کنترل و برنامه‌ریزی کرد.

۷- جاروی رباتیک Samsung

جارو برقی رباتی سامسونگ

۶ قابلیت اصلی جاروی رباتی Samsung

۱- نظافت محل‌های دور از دسترس: این جاروبرقی رباتی به خاطر قدرت جذب بالا و طراحی خاصی که دارد می‌تواند نقاط دور از دسترس را به راحتی تمیز کند.
۲- سیستم نقشه برداری: با استفاده از تکنولوژی Visionary Mapping Plus، ربات می‌تواند به صورت خودکار نقشه‌ی خانه را ایجاد کند.
۳-  کنترل از راه دور: با استفاده از برنامه موبایل به نام SmartThings، کاربران می‌توانند ربات را از راه دور کنترل کرده و تنظیمات مربوط به نظافت را تغییر دهند.

۴- شارژخودکار: ربات برای شارژ شدن به صورت خودکار به پایه‌ی شارژ خود بازمی‌گردد و بعد از شارژ کامل به کار خود ادامه می‌دهد.
۵- مانور پذیری بالا: ربات سامسونگ به خاطر توانایی تشخیص مانع، می‌تواند به راحتی از پیچ‌ها و موانع در کف اتاق عبور کرده و به همه‌ی نقاط دسترسی پیدا کند.

۶- سنسورهای متعدد: ربات سامسونگ با استفاده از سنسورهای هوشمند نوع سطح و میزان کثیفی آن را تشخیص داده و با توجه به آن قدرت مکش را بالا می‌برد تا بهترین عملکرد را در هر شرایطی داشته باشد.

۸- جاروبرقی رباتیک LG

جارو برقی رباتیک ال جی

۶ قابلیت اصلی جاروی رباتیک LG

۱- تخلیه‌ی خودکار: با داشتن یک محفظه‌ی مخصوص، پس از جارو کردن، به صورت خودکار ذرات جمع‌آوری شده را خالی می‌کند.
۲- سیستم شناسایی مسیر یا Smart Mapping: با استفاده از دوربین های ۳۶۰ درجه، نقشه اتاق را ایجاد می‌کند.
۳- اتصال به برنامه LG ThinQ: به کاربر این امکان را می‌دهد که با استفاده از تلفن همراه خود، جاروبرقی را کنترل کرده و برنامه‌ریزی کند.
۴- دارای ۱۰ سنسور هوشمند برای شناسایی موانع و جلوگیری از برخورد با آن‌ها.
۵. سخت افزار قدرتمند: جاروبرقی رباتی ال‌جی توان مکش زیاد و باتری با ظرفیت بالایی دارد که به کمک آنها می‌تواند بدون نیاز به شارژ مجدد، فضاهای بزرگ را جارو کند.
۶- شارژ خودکار: زمانی که شارژ دستگاه کم شود به صورت خودکار به استند شارژ برمی‌گردد و پس از شارژ کامل، ادامه کار را انجام می‌دهد.

۹- جاروبرقی رباتی Dyson

جارو برقی رباتی Dyson 360 Eye

۶ قابلیت اصلی جاروی رباتیک Dyson

۱- دوربین ۳۶۰ درجه: دارای دوربین ۳۶۰ درجه برای شناسایی دقیق موانع و پستی بلندی‌های سطح زمین.
۲- پاکسازی هوشمند با دید در شب: با این قابلیت می‌توان از این ربات در شب و محیط تاریک بدون نیاز به روشنایی استفاده کرد.
۳- موتور Dyson V2: با قدرت بالا و قابلیت ایجاد مکش بیشتر، مناسب برای پاکسازی گرد و غبار در سطوح مختلف است.
۴- تشخیص خودکار: دستگاه با استفاده از حسگرها، نوع سطح پاک‌شده و حجم آلودگی آن را تشخیص می‌دهد و میزان مکش موتورش را به طور خودکار تنظیم می‌کند.
۵- قابلیت اتصال به Wi-Fi: امکان کنترل از راه دور و برنامه‌ریزی زمانی جارو کردن از طریق اتصال به شبکه Wi-Fi.
۶- باتری لیتیومی با ظرفیت بالا: به خاطر باتری لیتیومی ظرفیت بالای، این دستگاه می‌تواند تا ۷۵ دقیقه پاکسازی مستمر انجام دهد.

هوش‌مصنوعی یا Artificial Intelligence (AI) مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و الگوریتم‌های کامپیوتری است که برای شبیه‌سازی و تقلید عملکرد مغز انسان طراحی شده است.
در دنیای امروز که همه چیز به سرعت در حال پیشرفت و تغییر است زمان اهمیت بسیار زیادی دارد. زمان را نمی‌توان متوقف کرد و یا دوباره بدست آورد و هدر شدن آن می‌تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد، اما می‌توان با استفاده‌ی درست و مدیریت زمان از هدر شدن آن جلوگیری کرد.
4.6/5 - (19 امتیاز)
مطالب مرتبط بیشتر
 • سمانه آزاد پاسخ
  11 تیر, 1402 @ 8:34 ق.ظ

  موجوده برای خرید؟

  • مجله پیشروبات پاسخ
   11 تیر, 1402 @ 11:22 ق.ظ

   سلام سمانه، فعلا جاروبرقی رباتی در فروشگاه پیشروبات موجود نیست.

 • محمود سیانکی پاسخ
  25 مهر, 1402 @ 14:01 ب.ظ

  کی موجود میشن برای خرید؟

  • مجله پیشروبات پاسخ
   27 مهر, 1402 @ 10:05 ق.ظ

   سلام محمود عزیز هنوز زمان موجود شدن جاروبرقی‌های رباتی مشخص نیست

Generic filters
فقط نتایج دقیق

کلاس‌های آموزشی

اینستاگرام پیشروبات