مسابقه ربات های انبار دار دانش آموزی در استیم کاپ ایران ۲۰۱۹

رویدادها | 0 نظر | ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
4.5/5 - (13 امتیاز)

مسابقه ربات های انبار دار دانش آموزی در استیم کاپ ایران ۲۰۱۹

در بازه‌های زمانی مختلف محصولات مختلفی مانند: پک های ساخت و ساز کای ربات، دیریم و آیدیاز و … از کشور کره جنوبی به بندرهای ایران حمل و سپس به انبار پیشروبات منتقل می‌گردند.
از سوی دیگر محصولات تولید شده در پیشروبات مانند: ربات آموزش کدنویسی Pbot، پک لاجیک، پک PRB200، کنترل از راه دور RC3 و مواد اولیه دیگر برای تولید نیز به انبار انتقال می‌یابند.
در ادامه پر واضح است که تمامی این محصولات باید در محل مناسب و تعیین شده خود در انبار جایگذاری شوند.
در این راستا شرکت پیشروبات برای اتوماسیون کردن روند چینش محصولات در انبار مسابقه ای را طراحی نمود تا دانش آموزان پیشروباتی فرصت داشته باشند تا مدل های رباتیک انبار دار خود را ساخته و برای انتخاب بهترین آنها با یکدیگر به رقابت بپردازند.

رقابت هیجان انگیز شرکت کنندگان در مسابقات استیم کاپ ایران ۲۰۱۹

در روز ۴ مرداد سال ۱۳۹۸، ۵۶ دانش آموزان در قالب ۳۶ تیم با ربات های خود در سالن دوازدهمین مسابقات بین المللی پیشروبات، استیم کاپ ایران ۲۰۱۹ گرد هم آمدند تا نتیجه نهایی مشخض گردد و بهترین ربات ها انتخاب شوند.

در طول زمان مسابقه شرکت کنندگان بر اساس ماموریتی که برای آنها تعریف شده بود، با بازوها و گریپر های نصب شده بر روی بدنه متحرک ربات های خود و کنترل از راه دور RC3 محصولات مختلف را با دقت و سرعت در محل تعیین شده در انبار قرار دادند و این ترتیب با یک دیگر به رقابت پرداختند.

4.5/5 - (13 امتیاز)
مطالب مرتبط بیشتر
Generic filters
فقط نتایج دقیق

کلاس‌های آموزشی

اینستاگرام پیشروبات